L | 2021-05-15 | 12:00 | (A) | Spartak Moskva B | 4-3 | D42 | |||
L | 2021-05-08 | 13:00 | (H) | Nizhny Novgorod | 1-3 | D41 | |||
D | 2021-05-02 | 11:00 | (A) | FC Yenisey | 1-1 | D40 | |||
L | 2021-04-28 | 17:00 | (H) | FK Orenburg | 2-3 | D39 | |||
D | 2021-04-24 | 14:00 | (A) | Chayka Peschanokopskoe | 1-1 | D38 | |||
L | 2021-04-17 | 13:00 | (H) | SKA-Energia | 0-4 | D37 | |||
L | 2021-04-11 | 13:00 | (H) | Veles Moskva | 2-4 | D36 | |||
L | 2021-04-07 | 17:00 | (H) | Baltika Kaliningrad | 1-2 | D35 | |||
L | 2021-04-02 | 12:00 | (A) | FK Krasnodar B | 1-0 | D34 | |||
L | 2021-03-28 | 13:00 | (H) | Akron Togliatti | 0-1 | D33 | |||
L | 2021-03-24 | 16:00 | (A) | Torpedo | 3-0 | D32 | |||
D | 2021-03-20 | 12:00 | (H) | Shinnik | 2-2 | D31 | |||
L | 2021-03-14 | 12:00 | (A) | Fakel Voronezh | 4-1 | D30 | |||
D | 2021-03-10 | 15:00 | (H) | Volgar Astrakhan | 1-1 | D29 | |||
L | 2021-03-06 | 11:00 | (A) | Krylya Sovetov | 5-0 | D28 | |||
L | 2021-02-27 | 12:00 | (A) | Tekstilshchik Ivanovo | 1-0 | D27 | |||
L | 2020-12-05 | 12:00 | (A) | Alania Vladikavkaz | 3-1 | D26 | |||
W | 2020-11-29 | 12:00 | (H) | Neftekhimik Nizhnekamsk | 1-0 | D25 | |||
W | 2020-11-25 | 13:00 | (A) | Dynamo Briansk | 1-2 | D24 | |||
L | 2020-11-21 | 14:00 | (H) | Irtysh Omsk | 0-1 | D23 | |||
W | 2020-11-15 | 08:00 | (A) | Tom Tomsk | 1-2 | D22 | |||
L | 2020-11-11 | 13:00 | (A) | Nizhny Novgorod | 3-2 | D21 | |||
L | 2020-11-07 | 12:00 | (H) | FC Yenisey | 1-2 | D20 | |||
L | 2020-11-01 | 11:00 | (A) | FK Orenburg | 3-1 | D19 | |||
L | 2020-10-28 | 15:00 | (H) | Chayka Peschanokopskoe | 1-2 | D18 | |||
L | 2020-10-24 | 06:00 | (A) | SKA-Energia | 2-0 | D17 | |||
L | 2020-10-17 | 11:00 | (A) | Veles Moskva | 3-0 | D16 | |||
W | 2020-10-13 | 18:30 | (A) | Baltika Kaliningrad | 1-2 | D15 | |||
W | 2020-10-09 | 16:00 | (H) | FK Krasnodar B | 1-0 | D14 | |||
L | 2020-10-04 | 12:00 | (A) | Akron Togliatti | 1-0 | D13 | |||
D | 2020-09-27 | 13:00 | (H) | Torpedo | 0-0 | D12 | |||
D | 2020-09-23 | 16:30 | (A) | Shinnik | 1-1 | D11 | |||
L | 2020-09-19 | 13:00 | (H) | Fakel Voronezh | 0-3 | D10 | |||
L | 2020-09-13 | 15:00 | (A) | Volgar Astrakhan | 1-0 | D9 | |||
L | 2020-09-09 | 17:00 | (H) | Krylya Sovetov | 0-1 | D8 | |||
L | 2020-09-05 | 13:00 | (H) | Tekstilshchik Ivanovo | 0-1 | D7 | |||
L | 2020-08-30 | 13:00 | (H) | Alania Vladikavkaz | 0-3 | D6 | |||
L | 2020-08-22 | 16:00 | (A) | Neftekhimik Nizhnekamsk | 3-0 | D5 | |||
L | 2020-08-16 | 13:00 | (H) | Dynamo Briansk | 0-1 | D4 | |||
W | 2020-08-12 | 14:30 | (A) | Irtysh Omsk | 1-2 | D3 | |||
12 |