W | 2024-05-04 | 16:00 | (A) | ADC Frazão | 1-3 | D34 | |||
W | 2024-05-01 | 16:00 | (H) | FC São Romão | 4-0 | D33 | |||
L | 2024-04-27 | 16:00 | (A) | Monte Córdova | 2-1 | D32 | |||
W | 2024-04-20 | 16:00 | (H) | Mocidade Sangemil | 3-1 | D31 | |||
L | 2024-04-13 | 16:00 | (A) | Maia Lidador B | 3-0 | D30 | |||
D | 2024-04-06 | 16:00 | (H) | SC Vilar Pinheiro | 0-0 | D29 | |||
L | 2024-04-02 | 21:00 | (A) | União de Beiriz | 2-0 | D28 | |||
W | 2024-03-27 | 21:00 | (H) | GD Covelo | 7-2 | D23 | |||
W | 2024-03-23 | 16:00 | (H) | ADR S. Pedro de Fins | 4-0 | D27 | |||
D | 2024-03-16 | 16:00 | (A) | AD Refojos | 0-0 | D26 | |||
W | 2024-03-09 | 16:00 | (H) | Inter Milheirós B | 4-3 | D25 | |||
D | 2024-03-03 | 15:30 | (A) | Tirsense B | 2-2 | D24 | |||
W | 2024-02-17 | 15:00 | (A) | Sequeirô | 0-2 | D22 | |||
W | 2024-02-10 | 15:30 | (H) | Leões Valboenses | 3-0 | D21 | |||
W | 2024-02-04 | 15:30 | (A) | Trofense B | DA | D20 | |||
W | 2024-01-21 | 15:30 | (H) | Escola Futebol 115 | 2-1 | D18 | |||
L | 2024-01-13 | 15:30 | (H) | ADC Frazão | 1-3 | D17 | |||
L | 2024-01-06 | 15:30 | (A) | FC São Romão | 4-1 | D16 | |||
D | 2023-12-23 | 15:30 | (H) | Monte Córdova | 1-1 | D15 | |||
W | 2023-12-17 | 15:30 | (A) | Mocidade Sangemil | 2-3 | D14 | |||
L | 2023-12-09 | 15:30 | (H) | Maia Lidador B | 2-5 | D13 | |||
W | 2023-12-03 | 15:30 | (A) | SC Vilar Pinheiro | 1-2 | D12 | |||
L | 2023-11-25 | 15:30 | (H) | União de Beiriz | 2-3 | D11 | |||
W | 2023-11-19 | 15:30 | (A) | ADR S. Pedro de Fins | 0-3 | D10 | |||
D | 2023-11-12 | 15:30 | (H) | AD Refojos | 2-2 | D9 | |||
W | 2023-11-04 | 15:30 | (A) | Inter Milheirós B | 0-4 | D8 | |||
D | 2023-10-29 | 15:30 | (H) | Tirsense B | 1-1 | D7 | |||
W | 2023-10-22 | 15:30 | (A) | GD Covelo | 0-3 | D6 | |||
W | 2023-10-15 | 15:30 | (H) | Sequeirô | 2-0 | D5 | |||
L | 2023-10-08 | 15:00 | (A) | Leões Valboenses | 3-1 | D4 | |||
L | 2023-10-05 | 15:30 | (H) | Trofense B | 2-3 | D3 | |||
L | 2023-09-23 | 17:00 | (A) | Escola Futebol 115 | DA | D1 |