L | 2024-05-02 | 15:00 | (H) | Wisla Kraków | 1-2(a.e.t.) | F | |||
D | 2024-04-26 | 19:30 | (A) | Jagiellonia Bialystok | 2-2 | D30 | |||
L | 2024-04-20 | 14:00 | (H) | Piast Gliwice | 0-2 | D29 | |||
W | 2024-04-12 | 19:30 | (H) | Ruch Chorzów | 5-0 | D28 | |||
L | 2024-04-07 | 14:00 | (A) | Lech Poznan | 1-0 | D27 | |||
W | 2024-04-03 | 19:30 | (H) | Jagiellonia Bialystok | 2-1(a.e.t.) | SF | |||
W | 2024-03-30 | 19:00 | (H) | Cracovia Kraków | 3-1 | D26 | |||
D | 2024-03-17 | 11:30 | (A) | Korona Kielce | 2-2 | D25 | |||
L | 2024-03-10 | 14:00 | (H) | Zaglebie Lubin | 0-2 | D24 | |||
D | 2024-03-02 | 19:00 | (A) | Legia Warszawa | 1-1 | D23 | |||
W | 2024-02-27 | 19:30 | (A) | Lech Poznan | 0-1(a.e.t.) | QF | |||
W | 2024-02-23 | 19:30 | (H) | Lodzki | 4-2 | D22 | |||
W | 2024-02-16 | 17:00 | (A) | Radomiak Radom | 0-4 | D21 | |||
W | 2024-02-11 | 16:30 | (A) | Slask Wroclaw | 0-1 | D20 | |||
W | 2023-12-16 | 16:30 | (A) | Widzew Lodz | 1-2 | D19 | |||
D | 2023-12-08 | 19:30 | (H) | Warta Poznan | 3-3 | D18 | |||
W | 2023-12-05 | 17:00 | (H) | Górnik Zabrze | 2-1(a.e.t.) | L16 | |||
L | 2023-12-01 | 19:30 | (A) | Górnik Zabrze | 1-0 | D17 | |||
L | 2023-11-25 | 16:30 | (H) | Stal Mielec | 2-3 | D16 | |||
D | 2023-11-12 | 14:00 | (H) | RKS Raków | 1-1 | D15 | |||
W | 2023-11-07 | 17:00 | (A) | Podbeskidzie | 0-1 | L32 | |||
W | 2023-11-04 | 14:00 | Puszcza Niepolomice | 0-2 | D14 | ||||
W | 2023-10-28 | 14:00 | (H) | Jagiellonia Bialystok | 2-1 | D13 | |||
D | 2023-10-20 | 17:00 | (A) | Piast Gliwice | 0-0 | D12 | |||
W | 2023-10-07 | 19:00 | (A) | Ruch Chorzów | 0-3 | D11 | |||
W | 2023-10-01 | 16:30 | (H) | Lech Poznan | 5-0 | D10 | |||
L | 2023-09-27 | 19:00 | (H) | Legia Warszawa | 3-4 | D6 | |||
W | 2023-09-23 | 16:30 | (A) | Cracovia Kraków | 1-5 | D9 | |||
W | 2023-09-16 | 14:00 | (H) | Korona Kielce | 3-1 | D8 | |||
L | 2023-09-03 | 14:00 | (A) | Zaglebie Lubin | 1-0 | D7 | |||
L | 2023-08-30 | 17:30 | (H) | Slask Wroclaw | 0-2 | D3 | |||
L | 2023-08-20 | 14:00 | (A) | Lodzki | 1-0 | D5 | |||
W | 2023-08-17 | 17:00 | (H) | Gent | 2-1 | 3E | |||
L | 2023-08-13 | 14:00 | (H) | Radomiak Radom | 0-2 | D4 | |||
L | 2023-08-09 | 19:00 | (A) | Gent | 5-0 | 3E | |||
W | 2023-08-03 | 17:00 | (H) | Linfield | 3-2 | 2E | |||
W | 2023-07-30 | 19:00 | (H) | Widzew Lodz | 2-1 | D2 | |||
W | 2023-07-27 | 19:45 | (A) | Linfield | 2-5 | 2E | |||
W | 2023-07-21 | 17:00 | (A) | Warta Poznan | 0-1 | D1 | |||
W | 2023-05-27 | 16:30 | (H) | Radomiak Radom | 4-0 | D34 | |||
12 |