L | 2024-05-25 | 17:00 | (A) | Louletano | 3-1 | D14 | |||
L | 2024-05-18 | 17:00 | (H) | Portimonense | 1-4 | D13 | |||
W | 2024-05-11 | 17:00 | (A) | Odemirense | 0-3 | D12 | |||
W | 2024-05-04 | 17:00 | (H) | Juventude Évora | 12-2 | D11 | |||
L | 2024-04-27 | 16:00 | (A) | Oriental | 4-1 | D10 | |||
L | 2024-04-20 | 16:00 | (A) | Barreirense | 1-0 | D9 | |||
L | 2024-04-13 | 14:00 | (H) | Amora FC | 0-2 | D8 | |||
W | 2024-04-06 | 16:00 | (H) | Louletano | 3-2 | D7 | |||
W | 2024-03-23 | 14:30 | (A) | Portimonense | 1-2 | D6 | |||
W | 2024-03-09 | 15:00 | (H) | Odemirense | 5-2 | D5 | |||
D | 2024-03-02 | 15:00 | (A) | Juventude Évora | 1-1 | D4 | |||
L | 2024-02-24 | 15:00 | (H) | Oriental | 1-4 | D3 | |||
W | 2024-02-17 | 15:00 | (H) | Barreirense | 3-1 | D2 | |||
L | 2024-02-10 | 15:00 | (A) | Amora FC | 4-1 | D1 | |||
W | 2024-01-27 | 17:00 | (H) | Quarteirense | 1-0 | D18 | |||
L | 2024-01-20 | 15:00 | (A) | Amora FC | 1-0 | D17 | |||
W | 2024-01-13 | 17:00 | (H) | Odemirense | 2-0 | D16 | |||
D | 2024-01-06 | 15:00 | (A) | Casa Pia AC | 1-1 | D15 | |||
D | 2023-12-16 | 15:00 | (H) | Louletano | 2-2 | D14 | |||
W | 2023-12-09 | 15:00 | (A) | Juventude Évora | 2-4 | D13 | |||
L | 2023-06-03 | 17:00 | (H) | Pinhalnovense | 1-3 | D10 | |||
W | 2023-05-20 | 17:00 | (A) | Fabril Barreiro B | 1-2 | D8 | |||
W | 2023-05-14 | 17:00 | (H) | O Grandolense | 2-1 | D7 | |||
L | 2023-05-06 | 17:00 | (A) | Oriental Dragon FC | 3-0 | D6 | |||
W | 2023-05-01 | 16:00 | (H) | Olímpico Montijo B | 4-1 | D4 | |||
L | 2023-04-22 | 16:00 | (A) | Pinhalnovense | 2-0 | D5 | |||
L | 2023-03-04 | 15:30 | (A) | Charneca Caparica B | 3-1 | D18 | |||
W | 2023-02-25 | 15:30 | (H) | Seixal Clube 1925 B | 2-0 | D17 | |||
W | 2023-02-18 | 15:30 | (H) | GC Corroios | 2-1 | D11 | |||
W | 2023-02-11 | 15:30 | (A) | Almada AC | 1-3 | D16 | |||
W | 2023-02-05 | 15:30 | (H) | Paio Pires FC | 5-2 | D15 | |||
W | 2023-01-29 | 15:30 | (A) | Arrentela | 1-3 | D14 | |||
W | 2023-01-21 | 15:30 | (H) | GD Alfarim | 2-0 | D13 | |||
L | 2023-01-14 | 15:00 | (A) | Pescadores B | 3-1 | D12 | |||
L | 2022-12-17 | (A) | Fabril Barreiro B | 3-1 | D10 | ||||
L | 2022-12-03 | 15:00 | (H) | Charneca Caparica B | 0-2 | D9 | |||
W | 2022-11-26 | 18:00 | (A) | Seixal Clube 1925 B | 1-3 | D8 | |||
W | 2022-11-19 | 15:00 | (H) | Almada AC | 5-2 | D7 | |||
D | 2022-11-12 | 15:00 | (A) | Paio Pires FC | 0-0 | D6 | |||
W | 2022-11-05 | 15:30 | (H) | Arrentela | 4-2 | D5 | |||
12 |