G | W | D | L | GD | YC | 2Y | RC | FS | F | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2.º | 2 | 1 | 0 | 1 | 3-2 | 0 | 0 | 0 | W1 | LW | details | |
2.º | 30 | 20 | 5 | 5 | 93-46 | 36 | 1 | 2 | D1 | WDWWD | details | |
32 | 21 | 5 | 6 | 96-48 | 36 | 1 | 2 | - | - |
h2h | 2024-06-09 | 09:00 | (H) | Gondomar SC | - | D6 | h2h | ||
h2h | 2024-06-01 | 09:00 | (H) | Paços de Ferreira B | - | D5 | h2h | ||
h2h | 2024-05-26 | 09:00 | (A) | Varzim | - | D4 | h2h | ||
h2h | 2024-05-19 | 09:00 | (A) | Gondomar SC | - | D3 | h2h | ||
W | 2024-05-12 | 09:00 | (A) | Paços de Ferreira B | 0-2 | D2 | |||
L | 2024-05-05 | 09:00 | (H) | Varzim | 1-2 | D1 | |||
D | 2024-04-28 | 09:00 | (H) | Sport Canidelo | 2-2 | D30 | |||
W | 2024-04-21 | 09:00 | (A) | Nogueirense FC B | 2-4 | D29 | |||
W | 2024-04-14 | 09:00 | (H) | FC Pedras Rubras | 6-0 | D28 | |||
D | 2024-04-06 | 16:00 | (A) | AD Grijó | 3-3 | D27 | |||
W | 2024-03-24 | 09:00 | (H) | SC Coimbrões | 6-1 | D26 | |||
L | 2024-03-16 | 16:00 | (A) | Padroense B | 3-2 | D25 | |||
D | 2024-03-10 | 09:00 | (H) | Hernâni Gonçalves | 1-1 | D24 | |||
D | 2024-03-03 | 09:00 | (A) | Oliv. Douro | 3-3 | D23 | |||
W | 2024-02-25 | 11:30 | (H) | Boavista B | 3-0 | D22 | |||
W | 2024-02-18 | 09:00 | (A) | Senhora da Hora | 1-7 | D21 | |||
L | 2024-02-11 | 09:00 | (H) | SC Salgueiros B | 3-4 | D20 | |||
L | 2024-02-04 | 09:00 | (A) | Varzim | 5-3 | D19 | |||
W | 2024-01-28 | 09:00 | (H) | Gondim-Maia | 2-0 | D18 | |||
W | 2024-01-21 | 09:00 | (H) | Leixões B | 4-1 | D17 | |||
D | 2024-01-14 | 09:00 | (A) | Maia Lidador | 1-1 | D16 | |||
W | 2024-01-06 | 16:00 | (A) | Sport Canidelo | 1-2 | D15 | |||
L | 2023-12-23 | 09:00 | (H) | Nogueirense FC B | 2-5 | D14 | |||
W | 2023-12-16 | 13:30 | (A) | FC Pedras Rubras | 1-3 | D13 | |||
W | 2023-12-10 | 09:00 | (H) | AD Grijó | 4-1 | D12 | |||
W | 2023-12-03 | 09:00 | (A) | SC Coimbrões | 1-5 | D11 | |||
W | 2023-11-26 | 11:30 | (H) | Padroense B | 2-1 | D10 | |||
L | 2023-11-19 | 09:00 | (A) | Hernâni Gonçalves | 1-0 | D9 | |||
W | 2023-11-12 | 08:50 | (H) | Oliv. Douro | 4-2 | D8 | |||
W | 2023-11-05 | 09:00 | (A) | Boavista B | 1-2 | D7 | |||
W | 2023-11-01 | 09:00 | (H) | Senhora da Hora | 5-0 | D6 | |||
W | 2023-10-29 | 09:00 | (A) | SC Salgueiros B | 1-2 | D5 | |||
W | 2023-10-22 | 09:00 | (H) | Varzim | 4-2 | D4 | |||
W | 2023-10-15 | 09:30 | (A) | Gondim-Maia | 1-2 | D3 | |||
W | 2023-10-08 | 09:00 | (A) | Leixões B | 1-2 | D2 | |||
W | 2023-10-01 | 09:00 | (H) | Maia Lidador | 4-0 | D1 |