D | 2024-05-11 | 18:00 | (H) | Gimnasia y Tiro | 0-0 | Grp.A | |||
D | 2024-05-04 | 20:00 | (A) | Mitre | 0-0 | Grp.A | |||
W | 2024-04-28 | 19:00 | (H) | Aldosivi | 2-1 | Grp.A | |||
L | 2024-04-22 | 00:00 | (A) | Estudiantes Río Cuarto | 2-0 | Grp.A | |||
L | 2024-04-14 | 01:10 | (H) | Colón | 0-2 | Grp.A | |||
D | 2024-04-06 | 18:30 | (A) | Almirante Brown | 1-1 | Grp.A | |||
W | 2024-04-01 | 00:00 | (H) | Atlanta | 3-0 | Grp.A | |||
L | 2024-03-23 | 18:30 | (A) | Defensores Unidos | 2-0 | Grp.A | |||
D | 2024-03-17 | 19:00 | (H) | Deportivo Madryn | 0-0 | Grp.A | |||
W | 2024-03-09 | 00:10 | (A) | Atlético Rafaela | 1-2 | Grp.A | |||
L | 2024-03-03 | 20:00 | (H) | San Telmo | 1-2 | Grp.A | |||
W | 2024-02-25 | 22:30 | (A) | Chaco For Ever | 0-2 | Grp.A | |||
L | 2024-02-18 | 00:10 | (H) | Defensores Belgrano | 0-4 | Grp.A | |||
L | 2024-02-10 | 20:00 | (A) | Almagro | 2-1 | Grp.A | |||
W | 2024-02-03 | 20:00 | (H) | Brown de Adrogué | 3-0 | Grp.A | |||
L | 2023-10-16 | 19:30 | (H) | San Telmo | 1-2 | Grp.A | |||
D | 2023-10-07 | 22:10 | (A) | Temperley | 1-1 | Grp.A | |||
D | 2023-10-03 | 01:10 | (H) | San Martín Tucumán | 0-0 | Grp.A | |||
D | 2023-09-24 | 19:50 | (A) | Nueva Chicago | 0-0 | Grp.A | |||
D | 2023-09-17 | 21:15 | (H) | All Boys | 0-0 | Grp.A | |||
L | 2023-09-12 | 01:00 | (A) | Estudiantes Río Cuarto | 2-1 | Grp.A | |||
W | 2023-09-04 | 19:00 | (H) | Defensores Belgrano | 3-2 | Grp.A | |||
W | 2023-08-27 | 17:10 | (A) | Almirante Brown | 0-1 | Grp.A | |||
D | 2023-08-16 | 21:30 | (H) | Club Guemes | 1-1 | Grp.A | |||
L | 2023-08-06 | 22:00 | (A) | Patronato | 3-2 | Grp.A | |||
D | 2023-07-29 | 21:00 | (H) | Gimnasia Mendoza | 2-2 | Grp.A | |||
W | 2023-07-22 | 22:10 | (A) | Alvarado | 0-2 | Grp.A | |||
W | 2023-07-16 | 19:00 | (H) | Flandría | 2-1 | Grp.A | |||
L | 2023-07-08 | 21:30 | (A) | San Martin San Juan | 4-0 | Grp.A | |||
W | 2023-07-02 | 00:00 | (H) | Defensores Unidos | 1-0 | Grp.A | |||
W | 2023-06-25 | 19:00 | (A) | Guillermo Brown | 0-2 | Grp.A | |||
W | 2023-06-17 | 23:00 | (H) | Agropecuario | 2-1 | Grp.A | |||
W | 2023-06-10 | 19:30 | (A) | Almagro | 0-1 | Grp.A | |||
L | 2023-06-04 | 19:00 | (A) | San Telmo | 2-1 | Grp.A | |||
W | 2023-05-27 | 23:10 | (H) | Temperley | 2-0 | Grp.A | |||
L | 2023-05-21 | 20:00 | (A) | San Martín Tucumán | 2-0 | Grp.A | |||
W | 2023-05-13 | 17:45 | (H) | Nueva Chicago | 1-0 | Grp.A | |||
W | 2023-05-06 | 01:10 | (A) | All Boys | 0-2 | Grp.A | |||
W | 2023-04-30 | 20:35 | (H) | Estudiantes Río Cuarto | 2-0 | Grp.A | |||
W | 2023-04-24 | 19:30 | (A) | Defensores Belgrano | 0-1 | Grp.A | |||
12 |