W | 2023-05-27 | 17:00 | (A) | CF Estremoz | 0-4 | D7 | |||
W | 2023-05-20 | 17:00 | (A) | GS Loures | 1-2 | D13 | |||
W | 2023-05-13 | 17:00 | (A) | Est. Portalegre | 1-7 | D12 | |||
W | 2023-05-06 | 17:00 | (H) | CD Fátima | 2-1 | D11 | |||
L | 2023-04-29 | 16:00 | (A) | CD Mafra | 3-1 | D10 | |||
L | 2023-04-22 | 16:00 | (H) | Real SC | 0-2 | D9 | |||
W | 2023-04-08 | 16:00 | (H) | CF Estremoz | 6-4 | D14 | |||
L | 2023-04-01 | 16:00 | (H) | GS Loures | 1-3 | D6 | |||
W | 2023-03-25 | 15:00 | (A) | Sacavenense | 1-4 | D8 | |||
W | 2023-03-11 | 15:00 | (H) | Est. Portalegre | 1-0 | D5 | |||
L | 2023-03-04 | 15:00 | (A) | CD Fátima | 2-0 | D4 | |||
L | 2023-02-25 | 15:00 | (H) | CD Mafra | 0-4 | D3 | |||
D | 2023-02-18 | 15:00 | (A) | Real SC | 2-2 | D2 | |||
L | 2023-02-11 | 15:00 | (H) | Sacavenense | 0-2 | D1 | |||
D | 2023-01-28 | 15:00 | (A) | Caldas SC | 2-2 | D18 | |||
L | 2023-01-21 | 15:00 | (H) | UD Leiria | 1-7 | D17 | |||
W | 2023-01-14 | 20:30 | (A) | CD Mafra | 1-2 | D16 | |||
D | 2023-01-07 | 15:00 | (A) | GS Loures | 1-1 | D15 | |||
L | 2022-12-17 | 15:00 | (A) | Sacavenense | 2-1 | D13 | |||
L | 2022-11-26 | 15:00 | (H) | CD Fátima | 0-1 | D12 | |||
W | 2022-11-12 | 15:00 | (A) | CF Estremoz | 1-2 | D11 | |||
W | 2022-11-05 | 15:00 | (H) | Est. Portalegre | 3-0 | D10 | |||
L | 2022-10-29 | 15:00 | (H) | Caldas SC | 1-2 | D9 | |||
W | 2022-04-02 | 15:30 | (H) | Leiria e Marrazes | 2-1 | D21 | |||
W | 2021-06-06 | 17:00 | (H) | Vinha da Rainha | 2-0 | D7 | |||
L | 2021-06-03 | 17:00 | (A) | Ançã | 2-0 | D6 | |||
D | 2021-05-30 | 16:00 | (H) | Gândaras | 0-0 | D5 | |||
W | 2021-05-23 | (A) | AD Nogueirense | 0-1 | D4 | ||||
D | 2021-05-16 | (H) | União FC | 0-0 | D3 | ||||
L | 2021-05-09 | (A) | União 1919 | 4-1 | D2 | ||||
W | 2020-03-08 | 15:00 | (H) | Ginásio de Alcobaça | 3-1 | D21 | |||
D | 2020-02-02 | 15:00 | (H) | Alqueidão da Serra | 1-1 | D17 | |||
W | 2020-01-26 | 15:00 | (A) | GDR Boavista | 1-4 | D16 | |||
W | 2020-01-05 | 15:00 | (H) | GD Pelariga | 3-1 | D14 | |||
W | 2019-12-28 | 15:00 | (A) | Alegre e Unido | 0-2 | D13 | |||
W | 2019-12-08 | 15:00 | (A) | Leiria e Marrazes | 2-7 | D11 | |||
L | 2019-12-01 | 15:00 | (H) | Portomosense | 0-1 | D10 | |||
W | 2019-11-24 | 15:00 | (A) | Mata Mourisquense | 1-3 | 1E | |||
W | 2019-11-17 | 15:00 | (A) | Moita do Boi | 0-7 | D9 | |||
D | 2019-11-10 | 15:00 | (A) | Vieirense | 1-1 | D8 | |||
12 |