W | 2023-11-12 | 10:30 | (A) | Läänemaa JK | 2-3 | D36 | |||
L | 2023-11-06 | 10:30 | (A) | Tartu JK Welco | 3-1 | D35 | |||
W | 2023-11-04 | 10:30 | (H) | Parnu JK Poseidon | 2-1 | D33 | |||
L | 2023-11-02 | 10:30 | (H) | Nomme Kalju B | 0-1 | D34 | |||
L | 2023-10-22 | 10:30 | (A) | Narva Trans B | 4-1 | D32 | |||
W | 2023-10-08 | 10:30 | (H) | JK Tammeka B | 2-1 | D30 | |||
W | 2023-10-07 | 10:30 | (A) | Viljandi Tulevik | 0-1 | D31 | |||
W | 2023-09-30 | 13:00 | (H) | Kuressaare B | 4-1 | D29 | |||
D | 2023-09-23 | 13:00 | (A) | Kalev Tallinn B | 0-0 | D28 | |||
W | 2023-09-16 | 13:00 | (H) | Narva Trans B | 2-0 | D27 | |||
D | 2023-09-02 | 13:00 | (A) | Parnu JK Poseidon | 3-3 | D26 | |||
L | 2023-08-26 | 13:00 | (A) | Nomme Kalju B | 5-3 | D25 | |||
D | 2023-08-19 | 13:00 | (H) | Viljandi Tulevik | 2-2 | D24 | |||
W | 2023-08-12 | 13:00 | (H) | Tartu JK Welco | 1-0 | D23 | |||
L | 2023-08-05 | 13:00 | (A) | Kuressaare B | 5-2 | D22 | |||
W | 2023-07-22 | 13:00 | (H) | Läänemaa JK | 5-2 | D21 | |||
W | 2023-07-08 | 13:00 | (A) | JK Tammeka B | 0-3 | D20 | |||
L | 2023-07-03 | 17:00 | (H) | Kalev Tallinn B | 2-3 | D19 | |||
W | 2023-06-28 | 17:00 | (A) | Viljandi Tulevik | 0-3 | D18 | |||
W | 2023-06-10 | 13:00 | (H) | Narva Trans B | 4-1 | D17 | |||
W | 2023-06-04 | 10:30 | (A) | Nomme Kalju B | 4-5 | D16 | |||
W | 2023-05-28 | 10:30 | (H) | Läänemaa JK | 2-1 | D15 | |||
L | 2023-05-25 | 17:00 | (H) | Tartu JK Welco | 0-2 | D14 | |||
D | 2023-05-20 | 13:00 | (A) | JK Tammeka B | 3-3 | D13 | |||
D | 2023-05-14 | 10:30 | (A) | Parnu JK Poseidon | 2-2 | D12 | |||
L | 2023-05-06 | 17:00 | (H) | Kalev Tallinn B | 0-3 | D11 | |||
W | 2023-05-01 | 12:30 | (H) | Kuressaare B | 5-4 | D10 | |||
W | 2023-04-27 | 16:00 | (A) | Läänemaa JK | 2-3 | D9 | |||
L | 2023-04-23 | 10:30 | (A) | Narva Trans B | 2-0 | D8 | |||
W | 2023-04-15 | 17:00 | (H) | Nomme Kalju B | 5-2 | D7 | |||
L | 2023-04-08 | 10:30 | (A) | Tartu JK Welco | 2-0 | D6 | |||
W | 2023-04-02 | 16:00 | (H) | JK Tammeka B | 2-1 | D5 | |||
D | 2023-03-19 | 17:00 | (A) | Kalev Tallinn B | 3-3 | D4 | |||
W | 2023-03-12 | 10:30 | (H) | Parnu JK Poseidon | 7-0 | D3 | |||
L | 2023-03-09 | 17:00 | (H) | Viljandi Tulevik | 1-3 | D2 | |||
D | 2023-03-05 | 13:00 | (A) | Kuressaare B | 3-3 | D1 |